Koszyk 0 0,00 PLN

Misja

dlaKatolika.pl jest sklepem internetowym Hurtowni Quo Vadis z Rzeszowa. Misją firmy jest dystrybucja artykułów religijnych: książek katolickich, dewocjonaliów, artykułów liturgicznych. Zaopatrujemy parafie, zgromadzenia zakonne oraz sklepy, zarówno działające pod marką Quo Vadis jak również niezależne. Poprzez sklep dlaKatolika.pl pragniemy zaprezentować naszą ofertę klientom w całej Polsce, jak również osobom poza granicami kraju. Szczególnie mamy tu na względzie polskich misjonarzy, którzy pełnią swoją posługę w wielu zakątkach świata, niejednokrotnie napotykając trudności z niezbędnym zaopatrzeniem.

Oferujemy możliwie najszerszy wybór artykułów od sprawdzonych, polskich producentów dewocjonaliów i artykułów liturgicznych oraz książki z większości wydawnictw katolickich. Jesteśmy również importerem obrazków srebrnych i dewocjonaliów włoskiej firmy ASA Linea oraz oryginalnych figurek Matki Boskiej Fatimskiej firmy Farportugal z Fatimy. Możemy także przygotować produkty pod indywidualne zamówienie klienta. Codziennie staramy się lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, stale podnosić poziom obsługi i dbać o miłą atmosferę.

Doświadczenie

Historia firmy sięga roku 1990 i wiąże się z otwarciem księgarni katolickiej Quo Vadis w Rzeszowie. W roku 1993 powstała pierwsza na Podkarpaciu hurtownia książek religijnych i dewocjonaliów. W 2006 roku firma przeniosła siedzibę na ul. Warszawską 31, gdzie oferuje swoim klientom największą w regionie powierzchnię ekspozycyjną.

Pragniemy, aby zdobyte przez lata doświadczenie służyło naszym klientom. Naszym celem jest, aby przekładało się na wysoką jakość obsługi, dobrą dostępność towarów i krótki czas realizacji nietypowych zamówień.

Wartości

Jesteśmy firmą, której fundament stanowi wyznawany system chrześcijańskich wartości. Wyrażamy je w codziennym życiu poprzez etyczne prowadzenie biznesu, uczciwość względem klientów i kontrahentów, przestrzeganie prawa, szacunek wobec pracowników. Pragniemy rozwijać się jako firma społecznie odpowiedzialna, angażująca się w inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności i wsparcie dzieł ewangelizacji, takich jak działalność misyjna. W siedzibie firmy prowadzimy cykliczną wystawę Misyjnym Szlakiem, której celem jest przybliżenie realiów pracy misyjnej jak i wyzwań, przed którymi stają misjonarze.

Życzymy Państwu udanych zakupów. Zapraszamy na wirtualny spacer po największej hurtowni dewocjonaliów, artykułów liturgicznych i książek katolickich.

Data aktualizacji: 2016-04-05 17:45:00

DO GÓRY
© Comarch SA 2023. All rights reserved Powered by Comarch ERP e-Sklep ®