Koszyk 0 0,00 PLN
100 NAJPIĘKNIEJSZYCH LITANII
100 NAJPIĘKNIEJSZYCH LITANII 100 NAJPIĘKNIEJSZYCH LITANII 100 NAJPIĘKNIEJSZYCH LITANII
Nowość

Cena brutto: 24,50 PLN Cena sugerowana: 24,90 PLN 24,50 PLN Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki

Cena netto 23,33 PLN

Jednostka miary: egz.

Powiadom mnie o dostępności

Stan: brak towarubrak towaru

» Porównaj

Opinie: 0

Sklep dlaKatolika.pl oferuje najnowsze wydanie modlitewnika z litaniami. 100 NAJPIĘKNIEJSZYCH LITANII - to zbiór litanii, które powstawały przez wieki chrześcijaństwa. Niektóre z nich są bardzo stare, takie jak na przykład słynna Litania Loretańska do NMP, której początki powstania szacuje sie na XII wiek. Inne, takie jak Litania do Miłosierdzia Bożego powstała wraz z szerzeniem się kultu Miłosierdzia Bożego za sprawą objawień danych św. s. Faustynie. W książeczce znajdziemy również takie litanie, o których isnieniu często nawet nie wiemy. Oprócz Litanii do Pana Jezusa, Ducha św., Trojcy św. Matki Bożej, Aniołów i popularnych Świętych znajdziemy też Litanie na różne, trudne sytuacje życiowe na przykład Litania za konających lub Litania z prośbą o nawrócenie.

 

Format: 11 x 17,5 cm

Liczba stron: 311

Oprawa: twarda

 

Obok 100 NAJPIĘKNIEJSZYCH LITANII polecamy także bliźniaczą książeczkę do modlitwy zawierającą 40 NAJPIĘKNIEJSZYCH NOWENN. Nowenny to sposób modlitwy, który Kościół szczególnie zaleca przed zbliżającymi się ważnymi świętami katolickimi ale chętnie są także odmawniane w szczególnych sytuacjach i trudnościach życiowych.

DO GÓRY
© Comarch SA 2023. All rights reserved Powered by Comarch ERP e-Sklep ®